Teambuildingový týden 5. 9. – 8. 9. 2023

Teambuildingový týden v Královské základní škole v Troji

Už tradičně začneme školní rok zábavnými aktivitami v rámci teambuildingového týdne.

Naše škola je komunita dětí, pedagogů rodičů a ostatních pracovníků školy. Je pro nás důležité, aby tato komunita dobře fungovala. Pro začátek bychom rádi po prázdninách opět navzájem stmelili hlavně děti.

Na první čtyři dny (5. 9., 6. 9., 7. 9. a 8. 9.) pro děti v Královské základní škole připravujeme teambuildingové aktivity a výlety mimo školu. Při aktivitách se děti budou poznávat, budou se bavit, objevovat a spolupracovat.

Půjde o činnosti napříč třídami (1. – 5. třída), které budou probíhat převážně venku. Výjimkou budou aktivity na podporu nastavení a připomenutí pravidel v budově školy a poznávaní prostor školy prvňáčky. Probádáme okolí školy, budeme sdílet zážitky z prázdnin, sportovat, tvořit a mnoho dalšího. Věříme, že to bude radostný čas a užijeme si spoustu legrace a děti budou chodit domů nadšené a natěšené na zážitky dalšího dne.

Novinky

Adaptační kurz

Žáci šesté a sedmé třídy naší základní školy vyrazí ve dnech 11.9. – 13.9.2023 na adaptační kurz do Krkonoš. Podstatou adaptačního kurzu je, aby se

ZOBRAZIT ČLÁNEK »

Příští den otevřených dveří 12.5.2020. Nutné dohodnout přesný termín návštěvy.