Search
Close this search box.

Přestup z jiné školy

Pro školní rok 2019/2020 máme ještě několik volných míst. Maximální počet žáků v jedné třídě pro tento školní rok je 15 žáků.

Pro přijetí Vašeho dítěte do Královské základní školy v Praze Troji postupujte prosím podle těchto jednoduchých bodů:

1. Kontaktní formulář

Máte-li zájem o přijetí do naší školy, vyplňte a odešlete přihlášku k zápisu do základní školy z formuláře na webu Královské základní školy, po vyplnění formuláře budete kontaktování ředitelkou školy, která vám sdělí, zda je momentálně volné místo v dané třídě. Pokud volné místo není, je možné požádat o umístění dítěte na čekací listinu.

2. Motivační pohovor

Pokud máme ve třídě volné místo, pozveme Vás na motivační pohovor, kterého se účastní rodiče i dítě. Během pohovoru budeme společně hledat odpověď například na otázky, zda jsme pro Vás a Vaše dítě ta pravá škola, jaké jsou Vaše představy o vzdělávání Vašeho dítěte, co od školy očekáváte a zda můžeme tato očekávání ve škole naplnit.

3. Zjišťování studijních předpokladů dítěte

Během rozhovoru s dítětem budeme zjišťovat předpoklady ke studiu na bilingvní škole. Současně potřebujeme vědět, jakou metodou se dítě v předchozí škole učilo číst, matematiku – z jakého školního prostředí přichází.

4. Závěrečný pohovor, rozhodnutí o přijetí

Po zhodnocení předpokladu dítěte ke studiu na naší škole budou následně dořešeny administrativní záležitosti (rozhodnutí o přijetí, smlouva o studiu).

5. Budeme se na Vás těšit na zahájení školního roku