KZŠ se stala partnerem Nadačního fondu Kolečko

V rámci Vánočního jarmarku dne 7.12. 2022 bylo oficiálně oznámeno partnerství Královské základní a Nadačního fondu Kolečko (NFK). NFK se zabývá podporou Center dětské traumatologie a prevencí dětských úrazů a dopravních nehod. V rámci prezentace NFK vystoupili herci Jan Budař a Jana Stryková. Díky nim, ale především díky usilovné práci dětí a učitelů se podařil hned první příspěvěk Kolečku. Na chirurgickou kostní vrtačku se vybralo 70.000,-Kč! Symbolický šek převzal Prof.MUDr. Petr Havránek, CSc., emeritní přednosta Kliniky dětské traumatologie Thomayerovy nemocnice v Praze Krči.

Novinky

Adaptační kurz

Žáci šesté a sedmé třídy naší základní školy vyrazí ve dnech 11.9. – 13.9.2023 na adaptační kurz do Krkonoš. Podstatou adaptačního kurzu je, aby se

ZOBRAZIT ČLÁNEK »

Příští den otevřených dveří 12.5.2020. Nutné dohodnout přesný termín návštěvy.