Přestup v průběhu školního roku

Stále přijímáme nové žáky na tento školní rok!!! Jste nespokojeni s výukou vašich dětí? Obraťte se na naší paní ředitelku Mgr. Moniku Windsor ohledně možnosti přestupu. Stačí vyplnit tento krátký informační kontaktní formuář a my vás budeme kontaktovat.

Přihlásit dítě do naší česko – anglické základní školy můžete po celý rok. Protože je však počet míst v jednotlivých třídách omezen maximálním počtem 20 dětí je dobré s přihláškou neotálet. V současné době ještě máme několik volných míst v 1. – 3. ročníku. Vyplněním a odesláním formuláře na této stránce bude informována ředitelka školy, která se posléze s Vámi spojí a domluví s Vámi další postup.

Děti jsou přijímány v pořadí dle došlých přihlášek!

 

Postup přestupu z jiné základní školy

Pro školní rok 2019/2020 máme ještě několik volných míst. Maximální počet žáků v jedné třídě pro tento školní rok je 15 žáků.

Pro přijetí Vašeho dítěte do Královské základní školy v Praze Troji postupujte prosím podle těchto jednoduchých bodů:

1. Kontaktní formulář

Máte-li zájem o přijetí do naší školy, vyplňte a odešlete z formuláře výše, po vyplnění formuláře budete kontaktování ředitelkou školy, která vám sdělí, zda je momentálně volné místo v dané třídě. Pokud volné místo není, je možné požádat o umístění dítěte na čekací listinu.

2. Motivační pohovor

Pokud máme ve třídě volné místo, pozveme Vás na motivační pohovor, kterého se účastní rodiče i dítě. Během pohovoru budeme společně hledat odpověď například na otázky, zda jsme pro Vás a Vaše dítě ta pravá škola, jaké jsou Vaše představy o vzdělávání Vašeho dítěte, co od školy očekáváte a zda můžeme tato očekávání ve škole naplnit.

3. Zjišťování studijních předpokladů dítěte

Během rozhovoru s dítětem budeme zjišťovat předpoklady ke studiu na bilingvní škole. Současně potřebujeme vědět, jakou metodou se dítě v předchozí škole učilo číst, matematiku – z jakého školního prostředí přichází.

4. Závěrečný pohovor, rozhodnutí o přijetí

Po zhodnocení předpokladu dítěte ke studiu na naší škole budou následně dořešeny administrativní záležitosti (rozhodnutí o přijetí, smlouva o studiu).

Vzhledem k současné epidemiologické situaci není předchozí body dočasně možné provádět, proto v případě volné kapacity školy budou děti přijímány do školy bez zjišťování studijních předpokladů.

5. Budeme se na Vás těšit ve škole

 

Novinky

Příští den otevřených dveří 12.5.2020. Nutné dohodnout přesný termín návštěvy.