Obnovení denního prezenčního studia od 25.5.2020

Docházka obnovena!

A je to tady!!! Od 25.5.2020 jsme obnovili možnost dobrovolně se účastnit na prezenčním vyučování i v naší soukromé česko – anglické základní škole v Praze Troji.

Všichni učitelé (a věříme, že i žáci) se na tento den ohromně těšili a připravovali  tak, aby bylo vše připraveno k bezpečnému, smysluplnému a podnětnému vyučování. Sice on-line výuka probíhala tak, že oproti plánu výuky nenastal žádný skluz, ale jsme v naší škole jedna velká rodina a osobní kontakt nám moc chyběl.

S počtem dětí v jedné skupině u nás není žádný problém, protože i standardně počet dětí ve třídách je malý. Děti jejichž rodiče se obávají docházky dětí do školy mohou nadále využívat výhod distanční výuky.

Novinky

Příští den otevřených dveří 12.5.2020. Nutné dohodnout přesný termín návštěvy.