Obnovení denního prezenčního studia od 25.5.2020

Docházka obnovena!

A je to tady!!! Od 25.5.2020 jsme obnovili možnost dobrovolně se účastnit na prezenčním vyučování i v naší soukromé česko – anglické základní škole v Praze Troji.

Všichni učitelé (a věříme, že i žáci) se na tento den ohromně těšili a připravovali  tak, aby bylo vše připraveno k bezpečnému, smysluplnému a podnětnému vyučování. Sice on-line výuka probíhala tak, že oproti plánu výuky nenastal žádný skluz, ale jsme v naší škole jedna velká rodina a osobní kontakt nám moc chyběl.

S počtem dětí v jedné skupině u nás není žádný problém, protože i standardně počet dětí ve třídách je malý. Děti jejichž rodiče se obávají docházky dětí do školy mohou nadále využívat výhod distanční výuky.

Novinky

Organizaci školního roku 2021-2022 si můžete prohlédnout

Příští den otevřených dveří 12.5.2020. Nutné dohodnout přesný termín návštěvy.